TOTAL BEAUTY KONCEPCIJA

    LA BIOSTHETIQUE prekių ženklas pristato išskirtinę tobulo grožio koncepciją, įgyvendintą plaukų dažymo, cheminio sušukavimo, modeliavimo, plaukų ir galvos odos priežiūros produktuose, inovatyviuose veido ir kūno priežiūros preparatuose, dekoratyvinės kosmetikos paletėse.

    Reguliariai išleidžiamos prekių ženklu pažymėtos šukuosenų ir makiažo kolekcijos, labai efektyvios plaukų gydymo programos, išskirtiniai veido odos priežiūros būdai lemia nekintamą prekių ženklo populiarumą ir nuolatinį jo megėjų skaičiaus augimą visame pasaulyje.

EUROPOS RINKOS LYDERIS, KURIO SĖKMĖS ISTORIJA SIEKIA PUSĘ AMŽIAUS!

ki šiol Contier idėjos teikia įkvėpimo LA BIOSTHETIQUE laboratorijos mokslininkams. Jų atradimai atitinka paskutiniąsias mokslo tendencijas, o kokybė – aukščiausius pasaulio standartus. Remdamiesi šiuolaikiniais kosmetologijos ir medicinos pasiekimais, dirbdami įrengtose pagal paskutinį technikos žodį laboratorijose, ekspertai kuria naujausius grožį ir jaunystę užtikrinančius produktus. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys, o visų produktų hipoalergiškumo ir efektyvumo bandymai atliekami svarbiausiuose Europos mokslo centruose ir klinikose.